Buitenlandervaring

naar Opleidingssector (in %)
N = 17786
tabel
 
vraag
 
AntwoordOpleidingssector20202019201820172016
Geen buitenlandervaringOnderwijs70%65%66%68%72%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving57%52%54%57%62%
Natuur74%70%68%70%72%
Techniek80%74%77%77%79%
Gezondheidszorg79%78%78%79%77%
Economie67%66%68%67%69%
Recht73%70%70%76%74%
Gedrag en Maatschappij77%77%77%78%79%
Taal en Cultuur61%59%58%57%66%
Sectoroverstijgend68%71%68%67%56%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandOnderwijs7%7%7%6%5%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving13%13%12%8%11%
Natuur11%10%12%8%9%
Techniek7%8%8%6%6%
Gezondheidszorg7%6%7%6%7%
Economie14%12%13%12%12%
Recht16%15%13%11%15%
Gedrag en Maatschappij9%7%7%6%8%
Taal en Cultuur19%18%18%16%15%
Sectoroverstijgend17%13%15%13%27%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringOnderwijs23%29%27%26%23%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving30%35%34%35%27%
Natuur14%19%20%22%19%
Techniek14%18%16%17%15%
Gezondheidszorg14%16%15%15%16%
Economie19%22%19%21%19%
Recht11%15%17%13%10%
Gedrag en Maatschappij15%16%16%16%13%
Taal en Cultuur20%23%24%27%20%
Sectoroverstijgend15%16%17%20%18%
N1778616144174341510911484
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest