Studievoortgang t.o.v. programma (eigen oordeel)

Hbo, Duaal, naar Ouders gestudeerd (in %)
N = 258
tabel
 
vraag
 
AntwoordOuders gestudeerd20202019201820172016
Veel achterBeide ouders lager dan ho14%3%11%7%9%
Een of beide ouders ho gestudeerd2%4%13%12%6%
Enigszins achterBeide ouders lager dan ho34%25%28%31%22%
Een of beide ouders ho gestudeerd22%34%22%27%32%
Op schemaBeide ouders lager dan ho38%60%44%43%65%
Een of beide ouders ho gestudeerd66%44%52%53%50%
Enigszins voorBeide ouders lager dan ho9%5%15%13%3%
Een of beide ouders ho gestudeerd9%13%13%6%12%
Veel voorBeide ouders lager dan ho5%7%3%6%0%
Een of beide ouders ho gestudeerd1%5%0%2%0%
N25816020910574
Studievoortgang t.o.v. programma (eigen inschatting)
Hoe is je studievoortgang ten opzichte van het programma dat je volgt?

Antwoorden:
1. Ik loop veel achter op het programma
2. Ik loop enigszins achter op het programma
3. Ik loop op schema
4. Ik loop enigszins voor op het programma
5. Ik loop veel voor op het programma