Studievoortgang t.o.v. programma (eigen oordeel)

Hbo, Duaal, naar Ouders gestudeerd (in %)
N = 135
tabel
 
vraag
 
AntwoordOuders gestudeerd202120202019201820172016
Veel achterBeide ouders lager dan ho6%14%3%11%7%9%
Een of beide ouders ho gestudeerd10%2%4%13%12%6%
Enigszins achterBeide ouders lager dan ho31%34%25%28%31%22%
Een of beide ouders ho gestudeerd39%22%34%22%27%32%
Op schemaBeide ouders lager dan ho53%38%60%44%43%65%
Een of beide ouders ho gestudeerd38%66%44%52%53%50%
Enigszins voorBeide ouders lager dan ho7%9%5%15%13%3%
Een of beide ouders ho gestudeerd8%9%13%13%6%12%
Veel voorBeide ouders lager dan ho4%5%7%3%6%0%
Een of beide ouders ho gestudeerd5%1%5%0%2%0%
N13525816020910574
Studievoortgang t.o.v. programma (eigen inschatting)
Hoe is je studievoortgang ten opzichte van het programma dat je volgt?

Antwoorden:
1. Ik loop veel achter op het programma
2. Ik loop enigszins achter op het programma
3. Ik loop op schema
4. Ik loop enigszins voor op het programma
5. Ik loop veel voor op het programma