Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, naar Geslacht (in %)
N = 6234
tabel
 
vraag
 
AntwoordGeslacht20202019201820172016
Zeer ontevredenMan3%4%5%4%4%
Vrouw3%3%4%3%2%
OntevredenMan12%12%12%11%11%
Vrouw10%12%12%11%11%
NeutraalMan28%31%32%31%29%
Vrouw30%30%31%30%32%
TevredenMan43%43%40%43%45%
Vrouw45%44%42%44%45%
Zeer tevredenMan13%11%11%10%10%
Vrouw12%12%11%12%10%
N62348572875977695577
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.