Buitenlandervaring

Master, naar Geslacht (in %)
N = 6608
tabel
 
vraag
 
AntwoordGeslacht20202019201820172016
Geen buitenlandervaringMan56%52%50%54%53%
Vrouw53%52%49%50%51%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandMan23%22%22%18%21%
Vrouw27%23%25%23%23%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringMan21%26%28%29%26%
Vrouw20%25%26%26%25%
N66083204419928842404
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest