Buitenlandervaring

Wo, Master, naar Opleidingssector (in %)
N = 4202
tabel
 
vraag
 
AntwoordOpleidingssector202120202019201820172016
Geen buitenlandervaringOnderwijs48%44%44%68%19%71%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving42%42%34%34%36%37%
Natuur65%61%53%50%51%55%
Techniek66%55%47%47%48%47%
Gezondheidszorg67%58%56%54%58%51%
Economie56%45%51%42%49%57%
Recht61%56%57%57%57%57%
Gedrag en Maatschappij61%57%56%54%61%54%
Taal en Cultuur50%46%46%42%45%45%
Sectoroverstijgend47%34%58%63%35%23%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandOnderwijs30%27%0%22%55%0%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving28%31%31%26%19%27%
Natuur17%19%20%20%15%15%
Techniek20%21%25%23%20%20%
Gezondheidszorg13%18%16%17%15%17%
Economie34%42%30%38%34%32%
Recht29%31%25%20%22%29%
Gedrag en Maatschappij25%26%22%23%16%24%
Taal en Cultuur32%33%31%34%30%27%
Sectoroverstijgend32%40%28%27%59%62%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringOnderwijs22%30%56%10%26%29%
Landbouw en Natuurlijke Omgeving30%27%35%40%45%36%
Natuur18%20%27%29%34%30%
Techniek15%24%28%30%32%33%
Gezondheidszorg19%25%29%29%27%31%
Economie10%13%19%20%17%11%
Recht10%14%19%23%21%14%
Gedrag en Maatschappij15%17%22%23%22%22%
Taal en Cultuur18%20%23%24%25%28%
Sectoroverstijgend20%26%14%10%7%15%
N420252542826350826462333
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest