Buitenlandervaring

Deeltijd, naar Studielening (in %)
N = 1557
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening20202019201820172016
Geen buitenlandervaringJa97%73%74%57%57%
Nee, maar wel recht82%74%79%83%92%
Nee, ook geen recht78%75%77%78%72%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandJa0%15%5%13%0%
Nee, maar wel recht4%4%5%2%0%
Nee, ook geen recht7%5%6%5%6%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringJa3%12%21%30%43%
Nee, maar wel recht14%23%16%15%8%
Nee, ook geen recht15%19%18%17%22%
N15571215203568753
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest