Buitenlandervaring

Deeltijd, naar Studielening (in %)
N = 995
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening202120202019201820172016
Geen buitenlandervaringJa91%97%73%74%57%57%
Nee, maar wel recht77%82%74%79%83%92%
Nee, ook geen recht83%78%75%77%78%72%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandJa9%0%15%5%13%0%
Nee, maar wel recht8%4%4%5%2%0%
Nee, ook geen recht5%7%5%6%5%6%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringJa0%3%12%21%30%43%
Nee, maar wel recht15%14%23%16%15%8%
Nee, ook geen recht12%15%19%18%17%22%
N99515571215203568753
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest