Buitenlandervaring

naar Studielening (in %)
N = 17786
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening20202019201820172016
Geen buitenlandervaringJa69%68%69%70%71%
Nee, maar wel recht77%74%75%74%76%
Nee, ook geen recht72%70%70%70%73%
Onderwijs gevolgd in het buitenlandJa12%11%11%10%11%
Nee, maar wel recht8%7%7%7%8%
Nee, ook geen recht12%10%11%9%9%
Andere studiegerelateerde buitenlandervaringJa19%21%20%20%19%
Nee, maar wel recht15%19%18%18%16%
Nee, ook geen recht16%21%19%22%18%
N1778616142174341510910695
Buitenlandervaring
Heb je weleens hoger onderwijs gevolgd buiten Nederland? N.B. Het gaat hier om een officiƫle inschrijving bij een instelling buiten Nederland voor hooguit een deel van je studie, dit kan ook onderdeel van een joint degree zijn.

Antwoorden:

  • Ja, dat heb ik
  • Nee, maar ik ben van plan om dit te doen
  • Nee, ik ben dit ook niet van plan

Ben je tijdens je studie in het hoger onderwijs ooit in het buitenland geweest voor andere studiegerelateerde activiteiten?

Antwoorden:

  • Voor onderzoek / studiereis
  • Voor stage/co-schappen
  • Voor een summerschool
  • Voor het volgen van een talencursus
  • Anders
  • Ik ben niet naar het buitenland geweest