Belangrijkste reden geen betaalde baan

Bachelor (in %)
N = 2771 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Kan geen werk vinden10%8%10%10%13%
Geen tijd om te werken naast studie56%58%58%56%52%
Geen extra geld nodig14%13%13%15%16%
Geen zin om te werken11%12%10%9%10%
Kan niet werken9%9%9%9%9%
N27712249253324452211
Belangrijkste reden om niet te werken naast de studie
Wat is de belangrijkste reden dat je geen betaalde baan hebt?

Antwoorden:

  • Ik kan geen werk vinden
  • Ik heb naast mijn studie geen tijd om te werken
  • Ik heb geen extra geld nodig
  • Ik heb geen zin om te werken
  • Ik kan niet werken (vanwege zorgtaken, beperking e.d.)