Studievoortgang t.o.v. programma (eigen oordeel)

Hbo, Master, naar Studielening (in %)
N = 607
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening202120202019201820172016
Veel achterJa9%9%3%3%0%19%
Nee, maar wel recht8%7%0%5%14%0%
Nee, ook geen recht14%9%9%9%10%13%
Enigszins achterJa28%32%31%9%27%56%
Nee, maar wel recht18%26%7%25%21%0%
Nee, ook geen recht29%26%32%28%34%26%
Op schemaJa52%50%59%69%63%19%
Nee, maar wel recht66%53%77%58%63%0%
Nee, ook geen recht48%53%49%47%43%35%
Enigszins voorJa7%7%7%10%11%6%
Nee, maar wel recht4%8%16%12%2%100%
Nee, ook geen recht6%8%6%13%12%26%
Veel voorJa3%2%0%7%0%0%
Nee, maar wel recht5%6%0%0%0%0%
Nee, ook geen recht2%4%4%3%1%0%
N607137238870224010
Studievoortgang t.o.v. programma (eigen inschatting)
Hoe is je studievoortgang ten opzichte van het programma dat je volgt?

Antwoorden:
1. Ik loop veel achter op het programma
2. Ik loop enigszins achter op het programma
3. Ik loop op schema
4. Ik loop enigszins voor op het programma
5. Ik loop veel voor op het programma