Inzet

naar Functiebeperking (in %)
N = 17730
tabel
 
vraag
 
AntwoordFunctiebeperking202120202019201820172016
OnvoldoendeFunctiebeperking16%16%15%15%13%15%
Geen functiebeperking/ziekte11%8%10%9%9%11%
RedelijkFunctiebeperking47%43%46%44%43%46%
Geen functiebeperking/ziekte43%41%43%42%42%44%
GoedFunctiebeperking37%41%39%41%43%39%
Geen functiebeperking/ziekte47%51%47%49%49%45%
N177301750116358168411550811899
Inzet
Studenten hebben elf vragen over inzet beantwoord. De scores hiervan zijn geclusterd en in categorie├źn gedeeld.
We leggen je een reeks uitspraken voor over jouw manier van studeren. We vragen je om bij elke uitspraak aan te geven in hoeverre die voor jou van toepassing is.
  • Ik gebruik alle beschikbare tijd zoveel mogelijk om snel af te studeren
  • Ik probeer steeds een zo hoog mogelijk cijfer te halen
  • Ik vind het moeilijk om zelfstandig mijn studie te plannen
  • Mijn bezigheden buiten mijn studie verhinderen mij volledig op te gaan in mijn studie
  • Waarom zou ik de studie sneller afronden dan nodig is, het is de mooiste tijd van mijn leven
  • Ik kan alleen bij vlagen goed studeren
  • Ik ben tevreden over de studieprestaties die ik tot nu toe heb geleverd
  • Ik vind het moeilijk me in te spannen voor oninteressante studieonderdelen
  • Ik heb de neiging verplichtingen uit te stellen
  • Mijn zelfdiscipline is goed
  • Ik zou eigenlijk meer tijd moeten besteden aan mijn studie

Antwoorden:
1. Geldt totaal niet
2.
3.
4.
5. Geldt precies