Inzet

naar Studielening (in %)
N = 18155
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening202120202019201820172016
OnvoldoendeJa16%14%14%12%12%16%
Nee, maar wel recht10%8%9%8%9%10%
Nee, ook geen recht11%9%11%10%11%13%
RedelijkJa47%44%46%46%46%47%
Nee, maar wel recht42%40%42%40%40%43%
Nee, ook geen recht41%39%44%43%39%43%
GoedJa37%42%41%42%42%37%
Nee, maar wel recht48%52%50%52%51%47%
Nee, ook geen recht47%52%45%47%50%44%
N181551792716675179021550810890
Inzet
Studenten hebben elf vragen over inzet beantwoord. De scores hiervan zijn geclusterd en in categorie├źn gedeeld.
We leggen je een reeks uitspraken voor over jouw manier van studeren. We vragen je om bij elke uitspraak aan te geven in hoeverre die voor jou van toepassing is.
  • Ik gebruik alle beschikbare tijd zoveel mogelijk om snel af te studeren
  • Ik probeer steeds een zo hoog mogelijk cijfer te halen
  • Ik vind het moeilijk om zelfstandig mijn studie te plannen
  • Mijn bezigheden buiten mijn studie verhinderen mij volledig op te gaan in mijn studie
  • Waarom zou ik de studie sneller afronden dan nodig is, het is de mooiste tijd van mijn leven
  • Ik kan alleen bij vlagen goed studeren
  • Ik ben tevreden over de studieprestaties die ik tot nu toe heb geleverd
  • Ik vind het moeilijk me in te spannen voor oninteressante studieonderdelen
  • Ik heb de neiging verplichtingen uit te stellen
  • Mijn zelfdiscipline is goed
  • Ik zou eigenlijk meer tijd moeten besteden aan mijn studie

Antwoorden:
1. Geldt totaal niet
2.
3.
4.
5. Geldt precies