Belangrijkste reden geen betaalde baan

naar Functiebeperking (in %)
N = 4570
tabel
 
vraag
 
AntwoordFunctiebeperking20202019201820172016
Kan geen werk vindenFunctiebeperking8%7%8%10%11%
Geen functiebeperking/ziekte10%7%9%8%12%
Geen tijd om te werken naast studieFunctiebeperking54%59%58%54%51%
Geen functiebeperking/ziekte60%63%61%63%58%
Geen extra geld nodigFunctiebeperking12%8%10%13%12%
Geen functiebeperking/ziekte15%14%14%16%17%
Geen zin om te werkenFunctiebeperking9%9%8%7%8%
Geen functiebeperking/ziekte11%12%11%11%10%
Kan niet werkenFunctiebeperking17%17%16%17%18%
Geen functiebeperking/ziekte5%4%5%2%3%
N45702795312131242840
Belangrijkste reden om niet te werken naast de studie
Wat is de belangrijkste reden dat je geen betaalde baan hebt?

Antwoorden:

  • Ik kan geen werk vinden
  • Ik heb naast mijn studie geen tijd om te werken
  • Ik heb geen extra geld nodig
  • Ik heb geen zin om te werken
  • Ik kan niet werken (vanwege zorgtaken, beperking e.d.)