Belangrijkste reden geen betaalde baan

naar Thuis- of uitwonend (in %)
N = 4734
tabel
 
vraag
 
AntwoordThuis- of uitwonend20202019201820172016
Kan geen werk vindenThuiswonend8%7%8%9%14%
Uitwonend11%7%10%9%9%
Geen tijd om te werken naast studieThuiswonend58%58%58%57%51%
Uitwonend58%62%60%60%59%
Geen extra geld nodigThuiswonend17%17%16%16%17%
Uitwonend11%10%11%13%14%
Geen zin om te werkenThuiswonend12%13%10%10%10%
Uitwonend9%10%10%8%8%
Kan niet werkenThuiswonend5%5%7%8%8%
Uitwonend12%10%9%9%10%
N47342860336931242840
Belangrijkste reden om niet te werken naast de studie
Wat is de belangrijkste reden dat je geen betaalde baan hebt?

Antwoorden:

  • Ik kan geen werk vinden
  • Ik heb naast mijn studie geen tijd om te werken
  • Ik heb geen extra geld nodig
  • Ik heb geen zin om te werken
  • Ik kan niet werken (vanwege zorgtaken, beperking e.d.)