Belangrijkste reden geen betaalde baan

naar Migratieachtergrond (in %)
N = 4697
tabel
 
vraag
 
AntwoordMigratieachtergrond20202019201820172016
Kan geen werk vindenMigratieachtergrond15%17%18%17%20%
Geen migratieachtergrond6%6%7%7%10%
Geen tijd om te werken naast studieMigratieachtergrond56%52%49%52%48%
Geen migratieachtergrond59%62%63%60%57%
Geen extra geld nodigMigratieachtergrond11%9%10%10%12%
Geen migratieachtergrond15%13%14%16%16%
Geen zin om te werkenMigratieachtergrond8%10%10%10%8%
Geen migratieachtergrond11%11%10%9%9%
Kan niet werkenMigratieachtergrond11%12%14%11%12%
Geen migratieachtergrond8%8%7%8%9%
N46972860336931242840
Belangrijkste reden om niet te werken naast de studie
Wat is de belangrijkste reden dat je geen betaalde baan hebt?

Antwoorden:

  • Ik kan geen werk vinden
  • Ik heb naast mijn studie geen tijd om te werken
  • Ik heb geen extra geld nodig
  • Ik heb geen zin om te werken
  • Ik kan niet werken (vanwege zorgtaken, beperking e.d.)