Studievoortgang t.o.v. programma (eigen oordeel)

Hbo, Duaal, naar Zorgtaken (in %)
N = 261
tabel
 
vraag
 
AntwoordZorgtaken20202019201820172016
Veel achterZorgtaken10%0%16%13%0%
Geen zorgtaken9%4%11%12%9%
Enigszins achterZorgtaken46%31%10%18%24%
Geen zorgtaken25%29%28%29%28%
Op schemaZorgtaken34%48%52%40%58%
Geen zorgtaken53%55%46%48%59%
Enigszins voorZorgtaken4%11%22%28%18%
Geen zorgtaken10%7%14%6%4%
Veel voorZorgtaken6%11%0%0%0%
Geen zorgtaken3%5%2%5%0%
N26116421511182
Studievoortgang t.o.v. programma (eigen inschatting)
Hoe is je studievoortgang ten opzichte van het programma dat je volgt?

Antwoorden:
1. Ik loop veel achter op het programma
2. Ik loop enigszins achter op het programma
3. Ik loop op schema
4. Ik loop enigszins voor op het programma
5. Ik loop veel voor op het programma