Studievoortgang t.o.v. programma (eigen oordeel)

Hbo, Duaal, naar Migratieachtergrond (in %)
N = 141
tabel
 
vraag
 
AntwoordMigratieachtergrond202120202019201820172016
Veel achterMigratieachtergrond9%38%0%13%21%27%
Geen migratieachtergrond7%6%4%11%11%6%
Enigszins achterMigratieachtergrond28%19%18%37%34%27%
Geen migratieachtergrond33%30%30%24%27%27%
Op schemaMigratieachtergrond29%38%82%38%45%45%
Geen migratieachtergrond49%51%51%48%48%61%
Enigszins voorMigratieachtergrond23%4%0%12%0%0%
Geen migratieachtergrond7%10%8%15%10%7%
Veel voorMigratieachtergrond10%0%0%0%0%0%
Geen migratieachtergrond3%4%7%2%5%0%
N14126116421511182
Studievoortgang t.o.v. programma (eigen inschatting)
Hoe is je studievoortgang ten opzichte van het programma dat je volgt?

Antwoorden:
1. Ik loop veel achter op het programma
2. Ik loop enigszins achter op het programma
3. Ik loop op schema
4. Ik loop enigszins voor op het programma
5. Ik loop veel voor op het programma