Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, Bachelor, naar Thuis- of uitwonend (in %)
N = 4878
tabel
 
vraag
 
AntwoordThuis- of uitwonend20202019201820172016
Zeer ontevredenThuiswonend2%3%3%3%3%
Uitwonend4%4%5%4%3%
OntevredenThuiswonend11%11%12%10%10%
Uitwonend11%13%14%12%12%
NeutraalThuiswonend30%31%32%31%30%
Uitwonend30%29%31%31%32%
TevredenThuiswonend45%44%43%45%48%
Uitwonend43%42%39%42%42%
Zeer tevredenThuiswonend12%11%10%11%9%
Uitwonend12%11%11%11%11%
N48788194807075345508
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.