Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, Voltijd, naar Migratieachtergrond (in %)
N = 4582
tabel
 
vraag
 
AntwoordMigratieachtergrond20202019201820172016
Zeer ontevredenMigratieachtergrond4%4%5%6%5%
Geen migratieachtergrond3%3%4%3%3%
OntevredenMigratieachtergrond10%12%12%11%11%
Geen migratieachtergrond11%12%13%11%11%
NeutraalMigratieachtergrond31%35%36%34%33%
Geen migratieachtergrond30%30%31%30%31%
TevredenMigratieachtergrond43%39%35%39%40%
Geen migratieachtergrond44%43%42%44%46%
Zeer tevredenMigratieachtergrond13%10%11%10%11%
Geen migratieachtergrond13%12%10%11%10%
N45827303671370414863
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.