Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, Voltijd (in %)
N = 4617 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden3%3%4%4%3%
Ontevreden11%12%12%11%11%
Neutraal30%31%32%31%31%
Tevreden44%43%41%43%45%
Zeer tevreden13%11%10%11%10%
N46177303671370414863
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.