Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo (in %)
N = 6234 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden3%3%4%4%3%
Ontevreden11%12%12%11%11%
Neutraal30%30%31%31%31%
Tevreden44%43%41%44%45%
Zeer tevreden12%11%11%11%10%
N62348573875977695577
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.