Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo (in %)
N = 5327 (2021)
tabel
 
vraag
 
Antwoord202120202019201820172016
Zeer ontevreden3%3%3%4%4%3%
Ontevreden12%11%12%12%11%11%
Neutraal28%30%30%31%31%31%
Tevreden45%44%43%41%44%45%
Zeer tevreden13%12%11%11%11%10%
N532762348573875977695577
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.