Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, naar Studielening (in %)
N = 5327
tabel
 
vraag
 
AntwoordStudielening202120202019201820172016
Zeer ontevredenJa4%4%4%4%4%3%
Nee, maar wel recht3%2%3%3%3%3%
Nee, ook geen recht3%3%4%5%5%4%
OntevredenJa15%10%13%13%12%11%
Nee, maar wel recht9%12%11%12%10%11%
Nee, ook geen recht10%11%12%12%12%10%
NeutraalJa28%30%32%32%32%32%
Nee, maar wel recht28%30%29%31%30%29%
Nee, ook geen recht28%29%29%31%28%35%
TevredenJa40%44%41%41%42%42%
Nee, maar wel recht48%44%46%43%45%48%
Nee, ook geen recht46%45%44%40%44%43%
Zeer tevredenJa13%13%11%11%11%12%
Nee, maar wel recht12%13%11%10%11%9%
Nee, ook geen recht14%12%12%12%11%9%
N532762348573875977694932
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.