Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, naar Zorgtaken (in %)
N = 6234
tabel
 
vraag
 
AntwoordZorgtaken20202019201820172016
Zeer ontevredenZorgtaken2%5%5%4%5%
Geen zorgtaken3%3%4%4%3%
OntevredenZorgtaken10%16%15%14%11%
Geen zorgtaken11%12%12%11%11%
NeutraalZorgtaken32%29%33%33%30%
Geen zorgtaken29%30%31%30%31%
TevredenZorgtaken44%39%36%37%46%
Geen zorgtaken44%43%42%44%45%
Zeer tevredenZorgtaken12%11%11%12%9%
Geen zorgtaken13%11%11%11%10%
N62348572875977695577
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.