Tevredenheid over uitdagend onderwijs

naar Zorgtaken (in %)
N = 17698
tabel
 
vraag
 
AntwoordZorgtaken20202019201820172016
Zeer ontevredenZorgtaken2%5%5%5%5%
Geen zorgtaken2%3%3%3%3%
OntevredenZorgtaken9%14%14%13%10%
Geen zorgtaken9%10%10%9%10%
NeutraalZorgtaken29%26%30%31%28%
Geen zorgtaken26%27%27%28%28%
TevredenZorgtaken45%42%39%37%45%
Geen zorgtaken47%46%45%47%47%
Zeer tevredenZorgtaken14%13%12%14%11%
Geen zorgtaken16%15%14%14%13%
N1769816191174541511611668
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.