Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Deeltijd, naar Zorgtaken (in %)
N = 1548
tabel
 
vraag
 
AntwoordZorgtaken20202019201820172016
Zeer ontevredenZorgtaken0%7%6%3%3%
Geen zorgtaken3%4%5%5%3%
OntevredenZorgtaken11%13%12%10%12%
Geen zorgtaken10%11%11%10%10%
NeutraalZorgtaken31%24%34%30%23%
Geen zorgtaken26%25%27%28%30%
TevredenZorgtaken43%44%37%41%44%
Geen zorgtaken48%48%44%45%45%
Zeer tevredenZorgtaken14%12%12%17%18%
Geen zorgtaken13%13%13%13%13%
N154812182034685485
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.