Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Deeltijd, naar Geslacht (in %)
N = 1548
tabel
 
vraag
 
AntwoordGeslacht20202019201820172016
Zeer ontevredenMan4%5%5%6%2%
Vrouw2%3%4%3%3%
OntevredenMan9%11%12%10%10%
Vrouw11%11%10%10%10%
NeutraalMan27%25%29%28%28%
Vrouw27%26%28%28%28%
TevredenMan46%49%42%43%44%
Vrouw48%46%44%45%45%
Zeer tevredenMan14%11%12%13%15%
Vrouw13%14%14%14%13%
N154812182034685485
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.