Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Voltijd, naar Geslacht (in %)
N = 15849
tabel
 
vraag
 
AntwoordGeslacht20202019201820172016
Zeer ontevredenMan3%3%4%3%3%
Vrouw2%2%3%2%2%
OntevredenMan10%10%10%9%9%
Vrouw8%10%10%10%9%
NeutraalMan25%27%27%27%26%
Vrouw27%27%27%28%29%
TevredenMan46%45%45%46%48%
Vrouw47%46%46%47%47%
Zeer tevredenMan16%15%15%14%14%
Vrouw16%15%14%14%12%
N1584914804151901430910684
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.