Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Voltijd (in %)
N = 15849 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden2%3%3%3%3%
Ontevreden9%10%10%10%9%
Neutraal26%27%27%28%28%
Tevreden47%46%45%46%47%
Zeer tevreden16%15%14%14%13%
N1584914805151901430910684
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.