Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Bachelor, Voltijd (in %)
N = 10348 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden2%3%4%3%3%
Ontevreden10%10%11%10%10%
Neutraal28%28%28%29%29%
Tevreden46%45%44%45%47%
Zeer tevreden15%13%13%13%11%
N103481202111786116998388
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.