Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Deeltijd (in %)
N = 1548 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden3%4%5%4%3%
Ontevreden10%11%11%10%10%
Neutraal27%25%28%28%28%
Tevreden47%47%43%44%45%
Zeer tevreden13%13%13%14%14%
N154812182034685485
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.