Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Duaal (in %)
N = 290 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden4%6%3%3%4%
Ontevreden11%15%13%10%17%
Neutraal33%28%37%34%37%
Tevreden46%41%37%45%35%
Zeer tevreden5%10%11%8%6%
N29017023012188
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.