Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Wo, Duaal (in %)
N = 32 (2020)
tabel
 
vraag
 
Antwoord20202019201820172016
Zeer ontevreden3%24%0%6%0%
Ontevreden10%0%16%0%14%
Neutraal31%16%38%42%7%
Tevreden43%24%37%19%53%
Zeer tevreden13%36%10%33%26%
N321324147
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.