Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Deeltijd, naar Eerste- of ouderejaars (in %)
N = 1548
tabel
 
vraag
 
AntwoordEerste- of ouderejaars20202019201820172016
Zeer ontevredenEerstejaars1%3%5%4%2%
Ouderejaars3%4%5%5%3%
OntevredenEerstejaars9%11%16%10%5%
Ouderejaars10%11%10%10%11%
NeutraalEerstejaars23%31%26%34%30%
Ouderejaars27%24%29%27%28%
TevredenEerstejaars60%47%39%40%47%
Ouderejaars45%47%44%45%44%
Zeer tevredenEerstejaars8%9%13%13%16%
Ouderejaars14%13%13%14%14%
N154812182034685484
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.