Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, naar Functiebeperking (in %)
N = 6099
tabel
 
vraag
 
AntwoordFunctiebeperking20202019201820172016
Zeer ontevredenFunctiebeperking4%4%5%4%4%
Geen functiebeperking/ziekte3%3%4%3%3%
OntevredenFunctiebeperking13%12%13%12%13%
Geen functiebeperking/ziekte10%12%12%11%10%
NeutraalFunctiebeperking29%31%33%30%30%
Geen functiebeperking/ziekte29%30%30%31%31%
TevredenFunctiebeperking42%42%38%42%43%
Geen functiebeperking/ziekte46%44%43%45%46%
Zeer tevredenFunctiebeperking13%11%11%12%10%
Geen functiebeperking/ziekte12%12%11%11%10%
N60998406820377695577
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.