Tevredenheid over uitdagend onderwijs

Hbo, Voltijd, naar Zorgtaken (in %)
N = 4617
tabel
 
vraag
 
AntwoordZorgtaken20202019201820172016
Zeer ontevredenZorgtaken3%4%5%5%5%
Geen zorgtaken3%3%4%3%3%
OntevredenZorgtaken10%15%16%14%11%
Geen zorgtaken11%12%12%11%11%
NeutraalZorgtaken32%30%34%33%31%
Geen zorgtaken30%31%31%31%31%
TevredenZorgtaken44%39%36%36%44%
Geen zorgtaken43%43%42%44%45%
Zeer tevredenZorgtaken12%12%10%12%8%
Geen zorgtaken13%11%11%11%10%
N46177302671370414863
Tevredenheid over uitdagend onderwijs
Hoe tevreden ben je over onderstaande aspecten van jouw opleiding?
  • De mate waarin jouw opleiding uitdagend onderwijs biedt

Antwoorden:
1. Zeer ontevreden
2.
3.
4.
5. Zeer tevreden
6. N.v.t.